ادامه مطلب...

کمتر از دو ماه به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر باقی مانده است اما برای اولین بار در تاریخ انتخابات ها، شاهد آن هستیم که فضای سیاسی کشور هنوز رنگ انتخاباتی به خود نگرفته است و جریانات سیاسی بر سر کاندیداهای مورد نظر خود به اجماع نرسیده اند.حدود بیست روز دیگر

ادامه مطلب...

به نام خدا و با سلام

” آقای قالیباف، چه خبر است؟ ”

خبری رسید که شاهکاری بی‌نظیر از رییس مجلس در تصویب بودجه ۱۴۰۰ شکل گرفته است؛ خبر این بود: رئيس مجلس و رئیس کمیسیون تلفیق در ارقام قانون بودجه دست برده‌اند!!!

ادامه مطلب...

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام گذاری شده است باید توجه ویژه ای به بخش تولید خصوصا در بخش نیازهای مهم مردم از سوی مسئولین امر صورت پذیرد.یکی از اصلی ترین مشکلات مردم تامین مسکن است و باید در راستای تولید مسکن قدمهای زیادی برداشته شود و موانع تولید رفع گردد و با راهکارهای مناسب قیمت ساخت و ساز تعدیل شود.

ادامه مطلب...

فضای مجازی نیز مانند سایر اقسام تکنولوژی می تواند در بسیاری از موارد مفید واقع شود. در این خصوص فضای مجازی بستری را برای مردم فراهم کرده است که می توانند ..

ادامه مطلب...

دکتر شهرام حسین نژاد دانشور مسئول پهنه شمال غرب حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) اظهار داشت: انتخابات گامی موثر در جهت آینده کشور است و شرکت گسترده مردم میتواند تضمین کننده آینده کشور باشد.

ادامه مطلب...

داوطلب سيزدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: يک بار هم نظامي‌ها مسئوليت اداره کشور را به دست بگيرند، مگر چه اشکالي دارد؟ بپذيريد که در جمهوري اسلامي هيچ سپاهي از اول نظامي نبوده است.

ادامه مطلب...

سردار دهقان گفت: من نه آقای احمدی‌نژاد هستم، نه آقای خاتمی، نه آقای روحانی و نه آقای هاشمی، من خودم هستم و تجربه دیگران دست مایه‌ای برای ماست که خطاهای گذشته را تکرار نکنیم

ادامه مطلب...

مشاور نظامی مقام معظم رهبری تاکید کرد دولت جو بایدن در حال حاضر همان رویکردی را در رابطه با ایران پیش گرفته است که از طرف دولت ترامپ دنبال می‌شد.

ادامه مطلب...

دکتر شهرام حسین نژاد دانشور مسئول گستره غرب و شمالغرب حزب همت :

اساس هر جامعه وجود احزاب قدرتمند است ،با نگرشی به گذشته و پیشینه ملت ها میتوان دریافت در اکثر کشورها ، انتخاب و انتخابات از دیرباز وجود داشته است و اکثر جوامع به نوعی در بحث انتخاب مسئولین ارشد جامعه خود نقش بسزایی ایفا نموده اند.این انتخاب ها اکثرا مستقیما و گاها هم غیر مستقیم بوده است.

ادامه مطلب...

مردم ایران لایق داشتن زندگی بسیار بهتر از شرایط کنونی هستند. نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران امکان همزیستی و همدلی همه اقوام و ادیان را اثبات نموده است و حضور فعال همه اقشار در صحنه‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، نعمت بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب است.

ادامه مطلب...

علی کریمی آخرین قربانی دو رویی یاران دروغین نبوده و نخواهد بود، او تازه با سیاست آشنا شده است و کمی طبیعی می باشد که گول ظاهری دوستانش را خورده باشد کسی که بعد از انتخابات و در حال خروج از سالن مورد تشویق جمعیتی قرار میگیرد که تنها ۹ نفر از آنان به او رای داده اند و مطمئنا آن ۹ نفرِ قسم خورده

ادامه مطلب...۲۸خرداد ۱۴۰۰ روزی است که آینده کشور در این روز رقم خواهد خورد،این روز روزی است که میتواند نوید افق روشنی برای گام دوم انقلاب باشد،

ادامه مطلب...

حزب همدلی مردم تحول خواه همت سه سال است که فعالیت مستمر خود را آغاز کرده است این حزب، پس از دریافت کلیه مجوزات لازم و با همت عمدتاً جوانان تحصیل کرده و با دانش به عنوان حزبی تحول خواه و در بین مردم شناخته می شود.

ادامه مطلب...

مشارکت با عنوان همکاری و همیاری مردم در ایران سابقه دیرینه دارد ولی هنوز در جامعه ما نهادینه نشده و نیازمند فرهنگ سازی می باشد.

 
ادامه مطلب...
 
راه پیشرفت برای انسانی جوان این است که خودش را به هر طریقی می تواند بهبود دهد، و هرگز سوءظن نداشته باشد که کسی می خواهد مانع او شود
 

ادامه مطلب...

دوباره زمان و فصل انتخابات شروع شد و بسیاری از جامانده های دوره های قبل انتخابات شورا و مجلس و بسیاری از مدیران بازنشسته سازمان ها وارگان های دولتی و غیر دولتی

ادامه مطلب...

در جامعه كنوني شاهد بالا رفتن آمار طلاق ومتلاشي شدن كانون گرم خانواده ها هستيم
آيا تاكنون كسي به صورت ريشه اي اين مسئله را بررسي كرده است كه چرا و چه دلايلي باعث پايين آمدن آمار ازدواج وبالا رفتن آمار طلاق شده است؟جوانان ما به فكر تشكيل زندگي باشند،يا به فكر عواقب واتفاقات پيش بيني شده و نشده بعد از ازدواج؟

ادامه مطلب...


مدیر روابط عمومی حزب همت در استان اذربایجان شرقی اعلام کرد روز چهار شنبه طی مراسمی شورای سیاست

گذاری حزب همت در جمع اعضای شورای مرکزی این حزب معرفی شدند و احکام مربوطه انها صادر شد و این سازمان

رسماً فعالیت خود را آغاز کرد

ادامه مطلب...

سردار دکتر حسین دهقان جهت شرکت در مراسم یوم الله ۲۹ بهمن، سالروز قیام مردم شریف و ولایتمدار

تبریز و آذربایجان، عصر روز سه شنبه وارد تبریز شده و در بدو ورود مورد استقبال جمعی از فعالین سیاسی و

ایثارگران قرار گرفت در مراسم استقبال  علی مولوی، شهرام حسین نژاد دانشور مسئول حزب همت در

شمال غرب، حاج ابراهیم علیشاهی و جمعی از فعالین اجتماعی سیاسی استان حضور داشتند.

ادامه مطلب...

با حضور مهندس سید احمد نبوی دبیرکل حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) ستاد انتخاباتی این حزب 

دراستان آذربایجان‌شرقی آغاز به کار نمود. در آستانه دهه مبارک فجر با حضور مهندس سید احمد نبوی

دبیرکل ، دکتر شهرام حسین نژاد دانشور مسئول شمالغرب و غرب کشور، سردار عزت اله جعفری معاونت

فرهنگی شمالغرب و جمعی از مسئولین حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) در استان اذربایجان

شرقی، ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای شهر حزب همت در استان آذربایجان شرقی افتتاح

گردیده و آغاز بکار کرد.

تاریخچه حزب

در حال آماده سازی این بخش ......

اطلاعات تماس

آدرس: تبریز - خیابان رسالت - روبه روی قنادی - دفتر حزب همت 

دفتر: ۳۴۴۱۰۱۰۶ (۰۴۱)

پیام کوتاه: به زودی ....

 ایمیل:info@hemmatp.ir

تلفن ضروری : ۰۹۳۳۶۱۷۳۹۴۹ ( پتره )