b_300_0_16777215_00_images_125.jpg
 
راه پیشرفت برای انسانی جوان این است که خودش را به هر طریقی می تواند بهبود دهد، و هرگز سوءظن نداشته باشد که کسی می خواهد مانع او شود
 
 
 کمتر ملتی را سراغ داریم با وجود اینکه زیر ستم هستند انقلابی پدید آورند و انقلابی حرکت کنند و از میان این ملتها ، کمتر ملتی سراغ داریم که توانسته باشند آرمانهای انقلاب خود را حفظ و کار را به سرمقصود و حدنهایی برسانند .
دهه شصت نسل اول انقلاب بوده و در سرآغاز این حرکت و برنامه ها قرار گرفتند . سرآغاز انقلابی که یک نهضت بزرگ شکل داد و با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد . جوانان و خصوصا دهه شصتی ها در یک فرایند بزرگ گام نهادند که اگر چارچوب کلی مهیا گردد می توانند آزادی ، اخلاق ، معنویت ، عدالت ، استقلال ، عزت و عقلانیت را تجربه نموده و با امید و روحیه جوانی پیشگام این اقتدار شوند و به نسل های بعدی هدیه دهند.
تجربه و کرامت این نکته که انقلاب اسلامی ملت ایران همراه با مهربانی ، اقتدار و گذشت بوده و این اقتدار باید انگیزه ای برای رشد مدیران جوان باشد تا در شرایط کنونی جامعه کمر همت ببندند و از ارزش ها و کرامت والای جوانی خود دفاع نمایند . این فرصت برای دهه شصتی ها هر چند با سختی و گاها ناملایمات سپری شده است اما همین سختی ها می تواند انگیزه ای برای طلوع پرفروغ حال و آینده باشد .قطع به یقین اگر از همین تئوری بهره بگیرند گام محکم و باانگیزه برخواهند داشت و آینده این کشور را با فروغ رقم خواهند زد .
برای این نسل که با پیچیدگی و مشکلات به همراه بوده فعالیت و کوشش جهادی لازم است تا هر آنچه با سختی و کمبود همراه بوده را جبران نمایند و اقتدار این نسل را نشان دهند.
با اتکا به توانایی این نسل روحیه ( ما میتوانیم ) منشا برکات خواهد بود و امیدوارم در فضای جامعه ثبات و امنیت به شکل باشکوه توام شود تا نتیجه انگیزه های این دهه و دهه های بعدی پررنگ تر شود. حق این دهه و این نسل است که با اوج برسند و در تمام موارد مدیریتی اعم از اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی و غیره پیشتاز باشند .بینش سیاسی آحاد مردم نیز این پذیرش را داراست که نسل جوان پرچم دار رشد و پیشرفت است و چه در عرصه داخلی و چه در عرصه بین المللی علم ، عمل و انگیزه لازم را دارا هستند.
باید عیار معنویت به همراه کار جهادی در فضای عمومی این نسل بگونه ای چشمگیر افزایش یابد تا پاسداری از ارزش های واقعی به دست همین نسل برجسته گردد.
در همین راستا تشکیل حزب همت ( همدلی مردم تحول خواه ) و در راستای قوت بخشی ، تشکیل سازمان جوانان و دانشجویان در چارچوب اصول و آرمانهای نظام جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر ظرفیت قدرتمند جوانان شکل گرفته و تحقق تحول خواهی به مفهوم عبور از پدیده های ناموزون و نامطلوب وضع حاضر و حرکت و ایجاد تحول به سوی وضعیت ایده آل و مطلوب از خواسته ها و برنامه های عملی این بخش می باشد.
با این توصیف با توجه به شرایط کنونی کشور ، در صورت همدلی مردم و جوانان تحول خواه و ترویج گفتمان تحول خواهی به لطف الهی شاهد ثمرات بالنده و روزافزون این تفکر و حرکت  با رویکرد ( سازندگی ، امید و زندگی ) خواهیم بود.قبول داریم آنچه تاکنون شده با آنچه باید می شد و بشود فاصله هست اما برای حل مشکلات و کسب اقتدار و برای اجرایی شدن آن چشم امید به جوانان بیشتر است چراکه امید و انگیزه این نسل معجزه می آفریند و اگر زمام اداره بخش های گوناگون کشور به جوانان کاردان ، متخصص و متعهد سپرده شود این امید برآورده خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه حزب

در حال آماده سازی این بخش ......

اطلاعات تماس

آدرس: تبریز - خیابان رسالت - روبه روی قنادی - دفتر حزب همت 

دفتر: ۳۴۴۱۰۱۰۶ (۰۴۱)

پیام کوتاه: به زودی ....

 ایمیل:info@hemmatp.ir

تلفن ضروری : ۰۹۳۳۶۱۷۳۹۴۹ ( پتره )