b_300_0_16777215_00_images_iiiiiii.jpg

مردم ایران لایق داشتن زندگی بسیار بهتر از شرایط کنونی هستند. نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران امکان همزیستی و همدلی همه اقوام و ادیان را اثبات نموده است و حضور فعال همه اقشار در صحنه‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، نعمت بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب است.

دکتر حسین دهقان مشاور مقام معظم رهبری اظهار داشت:
مردم شریف ایران اسلامی ثابت نموده اند همیشه پشتوانه محکمی برای انقلاب بوده اند، لذا دولت باید در راستای تامین رفاه و آسایش مردم گام‌های استواری بردارد و اگر نتواند برای رفاه مردم کاری انجام دهد هیچ خاصیتی ندارد.
سردار حسین دهقان ادامه داد: اگر به عنوان یک مسئول نمی توانیم درد مردم را دوا کنیم و کارشان را سبک تر کرده و مشکلاتشان را حل نماییم مسئولی بی خاصیت بوده و باری بر دوش آنها هستیم، حداقل از جایگاه خود کنار برویم تا این بار سنگین از دوش مردم برداشته شود.
دکتر حسین دهقان ادامه داد: امروز فقط دو طبقه در جامعه داریم؛ دارا و ندار. کسانی که مردم را از نظر درآمدی به ۱۰ طبقه اجتماعی تقسیم می کنند سخت در اشتباه هستند؛ چون متاسفانه با وجود دستگاه های عریض و طویل متعدد برای اجرای عدالت در جامعه،وضعیت اقتصادی مردم به گونه ای است که امروز فقط دو طبقه در جامعه داریم؛ دارا و ندار و حد وسطی هم وجود ندارد!
مشاور مقام معظم رهبری افزود: اگر عملکرد مسئولان مطابق با معیارهای اسلامی باشد و از همه ظرفیت‌های کشور به درستی استفاده شود هیچ کس در این مرز و بوم شب را گرسنه صبح نخواهد کرد‏این روزها پدران بسیاری در نتیجه گرانی‌های افسارگسیخته شرمنده فرزندان و خانواده‌شان هستند. فعالیت نهادهای حمایتی و هزاران خیریه هم کارگشا نبوده است.
تکمیل فوری «سامانه جامع رفاه ایرانیان» برای شناسایی و حمایت موثر از خانواده‌های نیازمند واقعی ضروری است.
مردم نیازمند حمایت واقعی مسئولین هستند ما باید قدر این مردم فهیم و ارزشی را بدانیم.
دکتر دهقان در ادامه افزود: ‏دولت‌ها نباید انتظار داشته باشند از فرش قرمز رد شوند، بالای تخت بنشینند و همه مطیع و پیرو آنها باشند. چنین دولتی به جای حل مشکلات کشور به دنبال آقایی بر مردم است.
به همین دلیل همیشه «دولت‌های نالان» داریم که به طور مستمر در حال سیاه‌نمایی اوضاع کشور هستند.
سردار دهقان در ادامه به دوگانگی در تصمیم گیریها اشاره نموده افزود: برخورد دوگانه باعث خلق سلاطین فساد در کشور می‌شود.
وقتی کسی امنیت کشور را به خطر می‌اندازد، طرف را رسوا می کنیم اما سلطان سکه را هیچ جا نشان نمی دهیم. این نوع برخورد دوگانه باعث خلق سلاطین فساد در کشور می شود.
مشاور رهبری در ادامه با اشاره به این موضوع که تولید کنندگان سربازان اقتصادی کشور هستند و باید حمایت های ویژه ای از آنان در جهت پیشرفت کشور انجام گیرد افزود:
راه دور زدن تحریم ها حمایت از تولید ملی است و در اینخصوص رهبر معظم انقلاب نیز سالهاست در شعار های سال نیز تاکید برحمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی دارند.لذا راه نجات کشور حمایت از تولیدکنندگان و سربازان اقتصادی کشور است. اما جدا از این مسئله که بی مهری های زیادی به حوزه تولید میشود، تولیدکنندگان نیز باید کیفیت محصولات خود را بالا برده و استاندارد های لازمه را مد نظر قرار دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه حزب

در حال آماده سازی این بخش ......

اطلاعات تماس

آدرس: تبریز - خیابان رسالت - روبه روی قنادی - دفتر حزب همت 

دفتر: ۳۴۴۱۰۱۰۶ (۰۴۱)

پیام کوتاه: به زودی ....

 ایمیل:info@hemmatp.ir

تلفن ضروری : ۰۹۳۳۶۱۷۳۹۴۹ ( پتره )