b_300_0_16777215_00_images_558.jpg

دکتر شهرام حسین نژاد دانشور مسئول پهنه شمال غرب حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) اظهار داشت: انتخابات گامی موثر در جهت آینده کشور است و شرکت گسترده مردم میتواند تضمین کننده آینده کشور باشد.

دکتر شهرام حسین نژاد دانشور با بیان این مطلب که انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا ها  را در۲۸ خرداد ماه  پیش رو داریم ابراز داشت: هر رأی مردم می‌تواند در پایداری و مقاومت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر توطئه‌های استکبار جهانی ،آمریکا و هم پیمانانش ،نقش تعیین‌کننده‌ای را ایفا نموده و قدرت چانه‌زنی نظام را در عرصه‌های بین‌المللی افزایش دهد.

رییس شورای سیاستگذاری حزب همت در شمال غرب حزب همت ادامه داد: هر گونه کوتاهی در انتخابات به ضرر میهن عزیزمان و جامعه تمام می‌شود لذا مردم با حضور خود در بزرگترین صحنه سیاسی ابتدای قرن میتواند آینده روشنی را برای کشورمان رقم زنند.

 

دانشور خاطر نشان کرد:در شرایط کنونی کشور باید آگاهانه رای داد و در این دوره، باید ضمن در نظر گرفتن شایسته سالاری فردی باید بر مسند ریاست جمهوری بنشیند که اهل نزاع و درگیری نباشد و روحیه همکاری و تعامل داشته باشد، و اهل مچ‌گیری و مقصریابی نباشد، و روحیه خدمت به مردم را داشته باشند و بین جناح های سیاسی اتحاد ایجاد نماید و از تمامی ظرفیت های کشور بهره ببرد.

 

مشاور مجمع نمایندگان آ.ش در ادامه اظهار داشت : این انتخابات بهترین فرصت است که حرف‌های جدی‌تر زده شود و در جهت حل مشکلات اساسی کشور گامهای موثری برداشته شود ،لذا باید برنامه ریزی کرد که مشارکت سیاسی در انتخابات بالا رود.شرکت در انتخابات و مشارکت سیاسی در آن، نوعی ادای وظیفه و مسئولیت پذیری فردی و اجتماعی است که افزون بر مسائل سیاسی در حوزه های مختلف به ویژه اقتصاد تاثیرگذار است. لذا نباید موضوعاتی از قبیل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را به صورت منفک از هم دید، چرا که با دیدی عمیق به موضوع و در نگرشی نظام مند آنها بر هم تاثیر می گذارند و از هم تاثیر می پذیرند.

از مهمترین بحث های تاثیر گذار در انتخابات ،فعالیت مستمر احزاب در راه دستیابی به مشارکت است. در واقع با ورود به احزاب می توان در زمینه سیاسی پرورش پیدا کرده و به موازات این پرورش کارهای بزرگی انجام داد.

و از فواید دیگر عملکرد احزاب آن است که در نظام حزبی از حضور نامزدهای انتخاباتی کاسته میشود و‌ این اقدام موجب کاهش هزینه های ناشی از تعدد کاندیدا های انتخاباتی و افزایش قدرت تشخیص مردم می گردد.احزاب بر خلاف افراد در کنار ارائه برنامه دقیق افراد معتمد خود را جهت احراز مسئولیت های مختلف در معرض انتخاب مردم قرار می دهند و مردم میتوانند با شناختی که از طریق احزاب از کاندیداها پیدا میکنند آگاهانه تصمیم بگیرند و در این راستا حزب همت تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا بتواند گامی موثر در کشور بردارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه حزب

در حال آماده سازی این بخش ......

اطلاعات تماس

آدرس: تبریز - خیابان رسالت - روبه روی قنادی - دفتر حزب همت 

دفتر: ۳۴۴۱۰۱۰۶ (۰۴۱)

پیام کوتاه: به زودی ....

 ایمیل:info@hemmatp.ir

تلفن ضروری : ۰۹۳۳۶۱۷۳۹۴۹ ( پتره )